Collection:
Ingredients & Nutrition
Filter
116 products
Apple Caramel Galette
Regular price
$14
Sale price
$14
Regular price
Unit price
/per
Apple Cider Donuts (6-pack)
Regular price
$14
Sale price
$14
Regular price
Unit price
/per
Apple Pie Bites (8-pack)
Regular price
$12
Sale price
$12
Regular price
Unit price
/per
Apricot Almond French Tart (16.2 oz)
Regular price
$16
Sale price
$16
Regular price
$20
Unit price
/per
Artisan 3-Cheese Sauce
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Artisanal Bavarian Pretzels (4-pack)
Regular price
$12
Sale price
$12
Regular price
Unit price
/per
Bavarian Pretzel Buns (4-pack)
Regular price
$8
Sale price
$8
Regular price
Unit price
/per
Blueberry Biscuits (6-pack)
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Brioche Sandwich Loaf
Regular price
$8
Sale price
$8
Regular price
$10
Unit price
/per
Butternut Squash & Cheese Ravioli (12 oz)
Regular price
$12
Sale price
$12
Regular price
Unit price
/per
Cheese Pizza Buns (4-pack)
Regular price
$14
Sale price
$14
Regular price
Unit price
/per
Cheese Tortellini (12 oz)
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Cherry Pie Bites (8-pack)
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Chocolate Avalanche Croissant (4-pack)
Regular price
$15
Sale price
$15
Regular price
Unit price
/per
Chocolate Croissants (4-pack)
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Chocolate Lava Cakes (2-pack)
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Chocolate Mousse (2-pack)
Regular price
$6
Sale price
$6
Regular price
$8
Unit price
/per
Cinnamon-Sugar Donuts (6-pack)
Regular price
$12
Sale price
$12
Regular price
$14
Unit price
/per
Classic Cheesecake (2-pack)
Regular price
$14
Sale price
$14
Regular price
Unit price
/per
Classic Marinara Sauce (12 oz)
Regular price
$8
Sale price
$8
Regular price
Unit price
/per
Cold-Pressed Extra Virgin Olive Oil (16.9 oz)
Regular price
$22
Sale price
$22
Regular price
$25
Unit price
/per
Crème Brûlée Cheesecake (2-pack)
Regular price
$14
Sale price
$14
Regular price
Unit price
/per
Croissant Loaf
Regular price
$10
Sale price
$10
Regular price
Unit price
/per
Croissants (4-pack)
Regular price
$12
Sale price
$12
Regular price
Unit price
/per
English Muffins (4-pack)
Regular price
$8
Sale price
$8
Regular price
Unit price
/per